Czyściwo a’2 Strong 200 celuloza 2 warstwy
Zobacz produkt
Czyściwo a’2 Blue 200 W3 celuloza niebieska 3 warstwy
Czyściwo przeznaczone przede wszystkim do przetwórstwa spożywczego i wszędzie tam, gdzie następuje kontakt z żywnością, wyprodukowane ze 100% celulozy – miękkiego a zarazem wytrzymałego, odpornego na rozwarstwianie i rozmakanie surowca.
100% czysta celuloza – gwarantuje wyjątkową chłonność, miękkość i komfort użytkowania.
Trzy warstwy – zapewniają wysoką wytrzymałość i skuteczne osuszanie przy minimalnym zużyciu papieru.
Długość roli 200 metrów – doskonała wydajność, idealna do intensywnie użytkowanych przestrzeni.
W niebieskim kolorze – przeznaczony do przetwórstwa spożywczego.
| liczba rolek w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| długość | 200 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | niebieski |
| liczba warstw | trzy, klejone |
| gramatura | 3×17 |
| wysokość rolki | 25cm |
| średnica rolki | 27cm |
| wyciągana gilza | tak |
| perforowana gilza | tak |
| kraj produkcji | Polska |