Czyściwo a’2 Blue 200 W3 celuloza niebieska 3 warstwy
Zobacz produkt
Czyściwo a’2 Strong 200 celuloza 2 warstwy
Czyściwo uniwersalne o podwyższonej gramaturze, odpowiednie do czyszczenia każdej powierzchni, nie pozostawia smug, wyprodukowane ze 100% celulozy. Długa, ekonomiczna rolka przeznaczona jest dla miejsc o dużym natężeniu ruchu.
| długość | 200 m |
|---|---|
| perforacja | tak |
| katalog | premium |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2×18 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 25 cm |
| średnica rolki | 26 cm |
| kraj produkcji | Polska |
Dane techniczne 
- Dwie warstwy o podwyższonej gramaturze gwarantują doskonałą wytrzymałość oraz wysoką chłonność.
- Rolka 200 m zapewnia długotrwałą wydajność przy codziennym użytkowaniu.
- Materiał nie pyli się i nie rozwarstwia, nawet przy intensywnym stosowaniu.
- Skuteczne w usuwaniu płynów, tłuszczów oraz różnego rodzaju zabrudzeń.
- Delikatne i bezpieczne dla skóry, wolne od szkodliwych substanc