Ręcznik Automatik T300/39/21 celuloza 1 warstwa/ Pasuje do systemów Tork/Matic
Zobacz produkt
Ręcznik Automatik 150 celuloza 2 warstwy/ Pasuje do systemów Tork, Merida, Katrin oraz WEPA
Ręcznik Automatik, przeznaczony do dozowników automatycznego dozowania został wyprodukowany ze 100% celulozy wysokiej jakości.
Pakowany po 6szt. w zgrzewce.
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
|---|---|
| długość | 150m |
| perforacja | nie |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2×20 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20,7cm |
| średnica rolki | 19cm |
| średnica gilzy | 3,9cm |
| wyciągana gilza | nie |