Ręcznik Automatik T300/39/21 celuloza 1 warstwa/ Pasuje do systemów Tork/Matic
Zobacz produkt
Ręcznik do automatu celuloza 2w biały 250/ Pasuje do systemów Tork Matic (W6) oraz Merida
Ręcznik Automatik, przeznaczony do dozowników automatycznego dozowania, został wyprodukowany ze 100% celulozy – miękkiego a zarazem wytrzymałego, odpornego na rozwarstwianie i rozmakanie surowca. Ręcznik cechuje chłonność i wydajność. Niepylący ręcznik o podwyższonej wytrzymałości, do zastosowania w podajnikach typu autocut, dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.
Pakowany po 6szt. w zgrzewce.
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
|---|---|
| długość | 250m |
| perforacja | nie |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2×18 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20cm |
| średnica rolki | 19cm |
| średnica gilzy | 3,9cm |
| wyciągana gilza | nie |