Ręcznik systemowy blue 150 celuloza niebieska 2 warstwy do standardowego dozownika center pull
Zobacz produkt
Ręcznik systemowy celuloza biały 1w 300 / pasuje do systemów TORK M4 i MERIDA
Ręcznik systemowy przeznaczony do dozowników centralnego dozowania, został wyprodukowany ze 100% celulozy – miękkiego a zarazem wytrzymałego, odpornego na rozwarstwianie i rozmakanie surowca. Sposób dozowania jest higieniczny i ekonomiczny – każdorazowo pobierany jest tylko jeden listek.
Pakowany po 6szt. w zgrzewce.
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
|---|---|
| długość | 300 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | jedna |
| gramatura | 1×22 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20 cm |
| średnica rolki | 19 cm |
| średnica gilzy | 6 cm |
| wyciągana gilza | tak |