Ręcznik systemowy blue 150 celuloza niebieska 2 warstwy do standardowego dozownika center pull
Zobacz produkt
Ręcznik systemowy Soft 120 pasuje do dozowników center pull
Ręcznik systemowy Soft 120 z celulozy to miękki i ekonomiczny wybór do dozowników systemowych typu center pull, zapewniający higieniczne dozowanie.
Wykonany z 1-warstwowej celulozy – miękki, chłonny materiał o solidnej wytrzymałości.
Długość rolki: 120 m – kompaktowa pojemność do centralnego wyciągania (center pull).
Higieniczne dozowanie – listek po listku z centrum rolki, bez dotykania reszty.
| liczba rolek w opakowaniu | 12 |
|---|---|
| długość | 120 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | jedna |
| gramatura | 1×20 |
| do dozowników | tak |
| wysokość rolki | 20 cm |
| średnica rolki | 14 cm |
| kraj produkcji | Polska |
| długość listka | 35 cm |
Dane techniczne 
- Wyciągana gilza